Sisters Ice Skating Glam

Sisters Ice Skating Glam dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin karlar ülkesi oyunları!

Frozen'dan Anna ve Elsa, buz pateni pistinde tarz sahibi olmaya hazır! Kız dekorasyon oyunu Sisters Ice Skating Glam ile kız kardeşlerin pistte dikkatleri üzerine çekmesine yardımcı olabilirsiniz.

Patenleri için muhteşem süslemeler seçin ve modaya uygun artistik patinaj için kıyafetler tasarlayın! Hem patenler hem de bağcıklar için renklerden herhangi birini seçerek buz patenlerinizi birçok şekilde özelleştirebilirsiniz. Anna ve Elsa ile herkesin gözünü kamaştıracağı kesin olan bazı cüretkar kaykay kombinasyonlarını denemeyi unutmayın. Buz üzerinde süzülürken, pistteki herkesin dikkatini çekecek güzel dekorasyonlarla tarzlarını sergileyebilirler. İster geleneksel ister sinirli olsunlar, günü yaratıcı bir şekilde geçirirken çok eğlenecekler. Bu asil kız kardeşler şık bir şekilde buza vururken, Frozen'dan ilham alan bir moda vitrini sergilemenin zamanı geldi! Sisters Ice Skating Glam, bu muhteşem kız kardeşler için kişiselleştirilmiş patenler ve kıyafetler yaratmanız için mükemmel bir oyundur!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Sisters Ice Skating Glam? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için karlar ülkesi oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.