Slingshot Vampire

Slingshot Vampire dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Cadılar Bayramı yaklaşıyor ve Eniyioyunlar.com sizin için yılın en ürkütücü gecesi için sizi havaya sokacak bir dizi oyun hazırladı. Slingshot Vampire'da, sürünen ışıktan kaçma umuduyla uçsuz bucaksız bir kalede gezinmeye çalışan bir canavar olarak oynuyorsunuz. Kasabadaki köylüler bir milis oluşturdu ve sizden kurtulmaya çalışıyorlar, bu yüzden stratejileri ölümcül (vampirler için) güneş ışığının barikatlarınızdan geçmesine izin vermek ve sizi tamamen ortadan kaldırmaktı.

Şimdi, ışığın yolundan çıkmak için yoğun bir koşudasınız ve bunu yapmak için duvardaki bir kazıktan diğerine atlamanız gerekiyor. Ne yazık ki, sizi herhangi bir davetsiz misafirden korumak için kalenizde kurduğunuz savunmalar size karşı çalışıyor, düşmanlarınızı dışarıda tutmak yerine, bu tehlikelerden kaçınmaya çalışırken yükselişinizi çok daha zorlaştırıyorlar. Dolayısıyla, dışarıdan gelen sürekli tehdide ek olarak, her türlü başka tuzakla da mücadele etmek zorundasınız: oklardan, çarpışırsanız sizi her yöne iten zıplayan dairelerden, dönen testerelerden ve her türlü diğer bu tür tehlikeli unsurlar.

Ortamın etrafına dağılmış, toplayabileceğiniz ve daha sonra oynadığınız karakteri değiştirmek için kullanabileceğiniz paralar. Ve bu altın paraların yanı sıra, size avantaj sağlayabilecek ve hayatta kalmanıza yardımcı olabilecek özel eşyalar da kazanabilirsiniz, örneğin koruyucu bir kalkan veya yolunuzdaki engelleri göz ardı ederek sizi uzaklara asan bir eşya gibi.

Slingshot Vampire'daki grafikler oyuna gerçekten ürkütücü bir atmosfer katıyor, ancak aynı zamanda oyuna korku hissi vermeyecek şekilde özenle hazırlanmış. Hala bir Cadılar Bayramı oyunu için harika bir seçim ve vampirler ve ürkütücü ortam, yılın bu özel günü için sizi gerçekten havaya sokuyor.

Eniyioyunlar.com üzerinde Slingshot Vampire oynadığınızda mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalın ve Cadılar Bayramı ruhuna girin!

Nasıl oynanır

Karakterinizi havaya fırlatacak olan sapan ipini çekmeye başlamak için farenin sol tuşu ile ekrana tıklayın. İstediğiniz açıyı seçmek için farenizi hareket ettirin ve o yönde uçmak için bırakın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, başlatma prosedürünü başlatmak için ekrana dokunun ve parmağınızı ekranda tutarken açıyı seçmek için parmağınızı hareket ettirin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Slingshot Vampire? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.