Mahjong Kitchen

Mahjong Kitchen dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin mahjong oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesinde lezzetli bir Mahjong oyunu sizi bekliyor. Muhteşem bir mutfağa girin ve Mahjong oyunlarının meşhur olduğu rahatlatıcı oyunun keyfini çıkarın ve Mahjong Kitchen oynayın. Çoğu Mahjong oyununda olduğu gibi, bu oyunda da puan kazanmak ve bir sonraki seviyeye geçmek için eşleşen çiftleri bulmanız gerekir ve Mahjong Kitchen oyununda bu eğlenceli oyun, lezzetli tarifler ve bulmayı umduğunuz her türden şey etrafında kuruludur. bir mutfakta. Mahjong Kitchen oyununda, yığının kenarına yerleştirilmiş, üzerlerinde aynı yiyecek bulunan iki taşı eşleştirmenin yanı sıra, size deneyimle ilgili ekstra bağlam sağlamak için eklenen bir hikaye var. Mahjong Kitchen'de bir restoran işletmekle yükümlüsünüz ve meyveleri veya sebzeleri eşleştirerek her türlü tarifi keşfedebilir ve bunları daha sonra işinizi büyütmek için kullanabilirsiniz.

Yeni tarifler ve yemekler keşfetmek, Mahjong Kitchen eğlencesinin bir parçasıdır ve bunu Mahjong kurallarıyla eşleştirdiğinizde, kesinlikle sizi memnun edecek bir deneyim yaşayacaksınız. Ne kadar çok tarif keşfederseniz, menünüz o kadar genişler ve bu da daha fazla olası kombinasyona kapı açar. Yeni bir yemeğin kilidini açmanın heyecanı, Mahjong Kitchen oyununa güzel bir ilerleme hissi veriyor ve menünüzün büyüdüğünü görmek, Mahjong oyunlarının sağladığı rahatlatıcı oynanışa ek bir bonus.

Eniyioyunlar.com sitesinde mutfak temalı eğlenceli bir Mahjong oyunu oynayın, yeni tarifler keşfedin ve bir Mahjong Kitchen turunun tadını çıkarın.

Nasıl oynanır

Eşleştirmek istediğiniz döşemeleri seçmek için farenin sol düğmesine basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine bu kutucuklara dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Mahjong Kitchen? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için mahjong oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.