Solitaire TriPeaks Garden

Solitaire TriPeaks Garden dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin solitaire oyunu!

Eniyioyunlar.com sitesinde Solitaire TriPeaks Garden oynadığınızda rahatlatıcı bir atmosfere, güzel tasarlanmış bir bahçeye adım atın ve klasik solitaire oyununun çok sayıda eğlenceli seviyesini oynayın. Güvenilir kedi arkadaşınızın eşliğinde solitaire dünyasında eğlenceli bir maceraya atılacaksınız. Solitaire TriPeaks Garden'in kuralları, alışkın olabileceğiniz klasik solitaire oyunundan biraz farklı olsa da, kartları azalan sırayla istifleme ilkesi Solitaire TriPeaks Garden'de hâlâ korunuyor. Ancak, diğer solitaire oyunlarının aksine, burada birden fazla kart destesini yönetmenize gerek yok, sadece masadaki kartları azalan sırayla tıklamanız yeterli. Seçilecek geçerli kart yoksa, iyi bir kart olduğunu umarak ekranın altındaki boş karta tıklayabilirsiniz.

Ve hepimiz hata yapabileceğimiz için Solitaire TriPeaks Garden, bir hata yaptıysanız ve yaptığınız hamleden memnun değilseniz önceki hamlenizi geri almanıza da izin verir. Ayrıca her türden puan çarpanı alabileceğinizi de unutmayın, bu nedenle iyi oynarsanız ekstra puanlarla ödüllendirilirsiniz. Hatta bazı seviyelerin ilerlemek için, zamanlayıcı dolmadan önce bitirebilmek gibi özel koşulları vardır. Bu, her şeyi taze ve zorlu ve tabii ki eğlenceli tutar.

Eniyioyunlar.com sitesinde Solitaire TriPeaks Garden oynarken eğlenceli bir solitaire oyunuyla rahatlayın.

Nasıl oynanır

Kartları seçmek ve çeşitli oyun öğeleriyle etkileşim kurmak için farenin sol düğmesine basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Solitaire TriPeaks Garden? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için solitaire oyunu kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.