Squid Challenge

Squid Challenge dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Dünya çapında fenomen haline gelen diziyi izlediniz, şimdi oyunu deneme zamanı. Squid Challenge'da efsanevi Kore dizisinden ünlü Red Light, Green Light'ı oynayacaksınız. Güzel 3D grafiklerle işlenmiş, karakterlerin oynarken hissettikleri gerilimi biraz hissedebilirsiniz.

Bu oyunu kazanmak için, reflekslerinizin ve dikkatinizin gerçekten harekete hazır olması gerekir, çünkü her şey kısa bir anda değişebilir ve kazanmak ile kaybetmek arasındaki fark olabilir. Ayrıca sabırlı olmak Squid Challenge için de çok önemlidir.

Kurallar basit, alanın diğer ucuna yerleştirilen robot bebek yarışmacılara arkasını döndüğünde bitiş çizgisine ilerlemeniz gerekiyor. Robotun size doğru döndüğünü gördüğünüzde hemen durmanız gerekiyor. Durmayı başaramayan herhangi bir katılımcı vurulacaktır.

Kurallar basit olsa da, bu oyunu kazanmak yine de zor olacak. Eniyioyunlar.com'da arenaya adım atın ve Squid Challenge mücadelesinin üstesinden gelin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Squid Challenge? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.