Stickman Sniper: Tap to Kill

Stickman Sniper: Tap to Kill dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin silah oyunları!

Eniyioyunlar.com üzerinde Stickman Sniper: Tap to Kill oynarken dürbününüzü ve nişanınızı hazırlayın. Bu oyunda göreviniz keskin nişancı tüfeğinizle çeşitli hedefleri yok etmektir. Çevreyi tarayın, hedefinizi bulun ve mermilerinizi hedefin üzerine salmak için doğru zamanı seçin. Ancak dikkatli olun: keskin nişancı tüfeklerinin yeniden doldurulması genellikle biraz zaman alır ve atışınızın istenen hedefi vuracağından emin olmalısınız, çünkü ıskalarsanız, kaçıp dürbünüzden kaçmak için bolca zamanları olabilir. Stickman Sniper: Tap to Kill size ekipmanınızı yükseltme ve cephaneliğinizin çeşitli unsurlarını geliştirme şansı verir, ancak iyi bir nişan alma ve sakin olma, saldırıp vurmayacağınıza her zaman karar verecektir.

Stickman Sniper: Tap to Kill'de üstesinden gelinecek birden fazla seviye var ve bunlar yeni zorluklar getiriyor, ancak zorluk arttıkça keskin nişancı tüfeği becerileriniz de artıyor. Ekipmanınız da öyle. Alabileceğiniz tüm becerilere ve yardıma ihtiyacınız olacak, çünkü sonraki seviyelerde ortadan kaldırmanız gereken birden fazla hedef var ve bunlardan birini ortadan kaldıramazsanız, seviyeyi yeniden başlatmanız gerekecek. Ve bir atışı kaçırdıktan sonra, yeterince hızlıysanız ve hedefin kaçmasına izin vermezseniz yine de tekrar deneyebileceğiniz durumlar olsa da, hedefler aynı zamanda çok hızlı bir şekilde kaçabilecekleri konumlara yerleştirilebilir. Bu durumlarda, yalnızca bir atış hakkınız vardır.

Eniyioyunlar.com üzerinde oynarken Stickman Sniper: Tap to Kill ile nişan almaya hazırlanın.

Nasıl oynanır

Nişangahınızı bir hedefe ayarlamak ve keskin nişancı dürbününüzü hazırlamak için farenin sağ düğmesine basın. Amacınızı o yönde hareket ettirmek için fareyi sola veya sağa hareket ettirin. Ateş etmek için farenin sol tuşuna basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, keskin nişancı dürbününüzü getirmek ve ateş etmek için ekranın sol alt kısmında bulunan düğmelere basın ve görüşünüzü ayarlamak için parmağınızı ekranda hareket ettirin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Stickman Sniper: Tap to Kill? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için silah oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.