Sudoku Blocks

Sudoku Blocks dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin masaüstü oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesinde Sudoku Blocks oynarken rahatlatıcı bir deneyimin tadını çıkarın. Oyunun size sunduğu mantıksal bulmacaları çözün ve biraz şansla karıştırılan biraz stratejik düşünmenin size en yüksek puanı getireceği klasik bir oyunda eğlenin. Sudoku Blocks oyununda tahta blokları bir kenardan diğerine düz bir çizgi oluşturacak şekilde tahtaya yerleştirmelisiniz. Oyunun başında, oyun tahtası boşken bu kolay bir iştir, ancak birkaç tur blokları yerleştirdikten sonra, tahta tasarımının karmaşıklığı arttıkça işler daha da zorlaşır. Yerleştirdiğiniz her yeni taş, sonraki hamlelerinizin genel zorluğunu artırır ve bir sonraki hamlenizde hangi yeni taşı yerleştirmeniz gerektiğini sabırsızlıkla beklersiniz. Kazanmakla kaybetmek arasındaki fark bazen bir hamle ötededir.

Sudoku Blocks oyunundaki kurallar basit ve karşı yarışmanız gereken bir zamanlayıcı yok, bu nedenle oyunu oldukça rahatlatıcı ve fazladan baskı olmadan hızlı bir oyun isteyen herkes için harika bir seçim olarak tanımlayabilirsiniz. Ve sevilen Sudoku oyunlarının kurallarını bir blok bulmacanın kurallarıyla birleştirmesi, Sudoku Blocks deneyimini biraz daha benzersiz kılıyor. Grafikler ahşap bir tema taşır ve göze oldukça hoş gelir ve cazip müzik sizi iyimser ve daha fazla oynamaya istekli tutar.

Eniyioyunlar.com sitesinde Sudoku Blocks oynarken beyin jimnastiği yapın ve eğlenin.

Nasıl oynanır

Tahta blokları seçmek için farenin sol düğmesini kullanın ve düğmeyi basılı tutarak fareyi tahtaya koymak istediğiniz yere getirin. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, ekrana dokunmak için parmağınızı kullanın ve blokları nereye yerleştirmek istediğinizi seçmek için ekranı hareket ettirin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Sudoku Blocks? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için masaüstü oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.