Sudoku Master

Sudoku Master dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin sudoku oyunları!

Zihninizi eğitmenin ve onu zorlu ve ilginç bulmacalarla meşgul etmenin faydalarını şimdiye kadar biliyor olabilirsiniz. Klasik bir sayı bulmaca oyunu olan Sudoku, rahatlamak ve aynı zamanda bazı önemli bilişsel becerileri kullanmak istiyorsanız Eniyioyunlar.com sitesinde bulabileceğiniz oyun türlerinden yalnızca biridir. Ve kuralları takip etmesi ve anlaması kolay olsa da bunun kolay bir oyun olduğunu düşünmeyin. Harika tasarımı sayesinde, işleri basitleştirirken aynı zamanda zorlu bir deneyim sunmayı başarıyor. Sudoku Master tam bir yapboz oyunu ve bu türdeki diğer oyunlar gibi amacınız 9x9 ızgarayı 1'den 9'a kadar olan rakamlarla doldurmak ve aynı sırada, sütunda veya aynı satırda tekrarlanmamasını sağlamak. 3x3 alt ızgara. Bu zarif tasarım, size zorlu bir deneyim sunmaya devam ederken hedefin ne olduğunu her zaman bilmenizi sağlar.

Tabii ki, bir acemi olabilir ve belki de kuralları daha yavaş bir hızda öğrenmek isteyebilirsiniz. Sudoku Master bunu düşünüyor ve birden fazla zorluk seviyesi var ve bunları istediğiniz gibi çözebilirsiniz. Ve gerçekten takılırsanız, ampul simgesini seçerek İpucu seçeneğini bile kullanabilirsiniz. Oyundan yardım istemek istediğinizde dikkatli seçim yapın çünkü bu seçeneği oyun başına yalnızca üç kez kullanabilirsiniz.

Sudoku Master'in grafikleri oyuna çok iyi uyuyor ve aynı ekrana bakmaktan sıkıldığınızda tahtanın renklerini bile değiştirebiliyorsunuz. Çözdüğünüz bulmaca sayısı veya kazandığınız toplam puan gibi oyun sürenizle ilgili bazı genel istatistikleri de görebilirsiniz. Ayrıca Sudoku Master çok fazla içeriğe sahip ve yılın her günü için çözülmesi gereken yeni bir bilmece var.

Eniyioyunlar.com sitesinde rahatlatıcı ve eğlenceli bir bulmaca oyunu oynayın ve Sudoku Master oyununu deneyin.

Nasıl oynanır

Ekranın altından sayıları seçmek için farenin sol düğmesini kullanın ve doldurmak için boş hücrelere dokunun. Tahtada hareket etmek için klavyeyi ve bastığınız tuşla boş bir hücreyi doldurmak için sayı tuşlarını da kullanabilirsiniz. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, ekrandaki sayılara dokunun ve doldurmak için boş hücreye dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Sudoku Master? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için sudoku oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.