New Daily Sudoku

New Daily Sudoku dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin sudoku oyunları!

Eniyioyunlar.com üzerinde beyin jimnastiği yapın ve mantık becerilerinizi gerçekten zorlayan bir bulmaca oyunu olan New Daily Sudoku'in keyfini çıkarın. Oyun ağırlıklı olarak sayıları içerse de, Sudoku matematikle ilgili bir oyun değil, sayıları bir ızgaraya yerleştirmeyle ilgilidir. Elbette bir bulmaca oyunu olmak, bu sayıların yerleştirilmesinin belirli kurallara uyması gerektiği anlamına gelir ve New Daily Sudoku oyununda, bu türdeki çoğu oyun gibi, 9x9 ızgaranın her satırın sütun ve ızgarayı oluşturan dokuz 3x3 bölgenin her biri 1-9 arasındaki tüm rakamları içerir. Kulağa kolay geliyor, ancak tüm bu kuralları hesaba katmak oldukça zor olabilir.

Herhangi bir alanda becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız pratik yapmak çok önemli olduğundan, New Daily Sudoku size her gün yeni bir mantık bulmacası sunuyor. Bu, her gün yeni bir Sudoku turu çözebilmenizi ve her bulmacanın her gün yeni bir bulmaca olmasını sağlar. New Daily Sudoku oyununun her turu ızgara kısmen doldurulmuş olarak başlar ve bunu çözmek için boşlukları doğru rakamla doldurmanız gerekir. Ve herkes farklı bir beceri düzeyinde başladığı için New Daily Sudoku, her biri farklı bir deneyim sunan ama aynı zamanda klasik Sudoku mücadelesini de koruyan Kolay, Orta veya Zor modlardan birini seçerek zorluk seviyenizi özelleştirmenizi sağlar. Ayrıca, fazladan yardıma ihtiyacınız varsa, oyunun sağladığı, İpucu istemek gibi yararlı seçeneklerden bazılarını da kullanabilirsiniz. Herkes New Daily Sudoku'den zevk alabilmeli, bu yüzden henüz kurallara hakim olmadıysanız korkmayın, New Daily Sudoku ile hala eğlenebilir ve mantık becerilerinizi geliştirebilirsiniz!

Eniyioyunlar.com sitesinde klasik bir mantık bulmacası oynayın ve New Daily Sudoku'i deneyin.

Nasıl oynanır

Bir PC'den oynuyorsanız, farenin sol düğmesini kullanarak ekrandaki öğeleri seçin. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi New Daily Sudoku? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için sudoku oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.