Tangram

Tangram dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin puzzle oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesindeki Tangram oyununda panoyu farklı boyutlardaki şekillerle doldurma konusunda uzman olun. Bu oyunda göreviniz ekranın alt kısmındaki tüm taşları oyun tahtasına yerleştirmektir. Bu yeterince kolay görünüyor, ancak tüm bu şekillerin farklı şekilleri var, bu yüzden hepsinin nasıl oturduğunu hesaba katmalısınız. Başlangıç seviyesinden Uzman seviyesine kadar birden fazla zorluk seviyesiyle Tangram bulmacalarının ne kadar zor veya kolay olabileceğini özelleştirebilirsiniz. Dahası, Tangram çok sayıda seviyeye sahiptir, bu nedenle pratik yapmak ve oyunda yavaş yavaş daha iyi hale gelmek için kesinlikle yeterli zamanınız olur.

Bu zorluk seviyeleri genellikle oyun tahtasının boyutuna ve etkileşimde bulunacağınız taş sayısına göre daha kolay olanlardan farklılık gösterir. Ne kadar çok şeyi hesaba katarsanız, oyun o kadar zorlaşacaktır. Şans eseri, gerçekten takılıp kalırsanız ve nasıl ilerleyeceğinizi bilmiyorsanız, Tangram'den size bir şekli nereye yerleştirebileceğinizi gösterecek hızlı bir ipucu isteyebilirsiniz. Minimalist bir tasarıma sahip olan Tangram meydan okuması, özellikle bu tür bulmaca oyunlarından hoşlananlar için hızla herkes için harika bir beyin jimnastiği haline geliyor.

Eniyioyunlar.com sitesinde eğlenceli ve zorlu bir bulmaca oyunu oynayın ve Tangram sitesinde kaç seviye çözebileceğinizi görün.

Nasıl oynanır

Parçaları seçmek için fareyi kullanın (farenin sol düğmesini tıklayıp basılı tutarak) ve bunları tahtada hareket ettirin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Tangram? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için puzzle oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir