Too Cool For School

Too Cool For School dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin monster high oyunları!

Havalı giyinme sanatının herkese göre olmadığını hepimiz biliyoruz. Daha doğrusu havalı giyinmek için belli bir tavrınız olmalı! Neon renkler, yırtık kotlar veya kısa bluzlar rastgele seçebileceğiniz şeyler değildir. Bu dört liseli kız, lise için en havalı kıyafetleri giyerek sınıf arkadaşlarının geri kalanını şaşırtmaya karar verdiler... lise! Kızlar için bu oyunun her seviyesini oynayarak mükemmel görünümü seçmelerine yardımcı olun. Gardıroplarını dikkatlice inceleyerek mükemmel kıyafeti seçin. Makyaj da önemli bir rol oynar, bu nedenle mükemmel ruju, kaş modelini ve kaş çizgisini ve yarattığınız kıyafete uyacağını düşündüğünüz diğer makyajı dikkatlice seçin.

Oluşturduğunuz kıyafetleri kaydederek arkadaşlarınızı şaşırtın. Her gün sizin için özel olarak oluşturulan yeni giydirme oyunları ile sizi bekliyoruz!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Too Cool For School? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için monster high oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.