Unblock It

Unblock It dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin günlük oyunlar!

Unblock It, mavi bloğun çıkışa ulaşabilmesi için tüm tahta blokları öyle bir şekilde hareket ettirmeniz gereken zorlu bir bulmaca oyunudur. İdeal olarak, mümkün olduğu kadar az hareketle yaparsınız. Bunu yapmak için, blokların değişen uzunluklarını ve oryantasyonlarını hesaba katmanız gerekir, ancak aynı zamanda her hareketi önceden düşünmeniz gerekir, çünkü sıkışıp kalabilirsiniz. Bunu yaparsanız, seviyeyi her zaman yeniden başlatabilirsiniz. Ya da Unblock It'in sağladığı ipucu sistemini, ihtiyacınız olduğunda size biraz yardım sağlamak için kullanabilirsiniz.

Anlaşılması kolay kuralları ve oyuna çok fazla yoğunluk katacak zamanlayıcısı olmayan Unblock It, hem beyninizi çalıştırmak hem de rahatlamak için harika bir oyundur, bu yüzden gelin ve Eniyioyunlar.com'daki tüm seviyelerini çözün.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Unblock It? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için günlük oyunlar kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.