Video Game Tycoon

Video Game Tycoon dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yönetim oyunları!

Video oyunlarının nasıl yapıldığını hiç merak ettiniz mi? Video Game Tycoon içinde, video oyunları yaratan bir şirketin bakımının iş tarafını görmeniz gerekir. Video oyunlarının nasıl yapıldığını görmenin yanı sıra, çalışan bir fareye sahip olduğundan emin olmak da gerekir, çünkü Video Game Tycoon içinde ekrana tıklayarak para kazanıyorsunuz. Ne kadar çok para varsa, işletmenize daha fazla yatırım yapabilirsiniz.

Video Game Tycoon için çok sayıda özelleştirme seçeneği var ve ilk başta, imlediğiniz tüm seçeneklerle kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Ama ne zaman bir iş yapmak zorunda kalmasan bu beklenir. Zaman içinde, Video Game Tycoon kurallarına kesinlikle sahip olacak ve ardından şirketinizin başarı zirvelerine nasıl yükseldiğini göreceksiniz.

Para kazanmak için tıklamaya ek olarak, para kazanmanın da başka yolları da vardır. Örneğin, ne zaman video oyununa başarılı bir şekilde başlasanız, pasif gelir kazanacaksınız, ki bu da daha sonra işinize yeniden yatırım yapabilir. Ayrıca, ekranda tıklattığınız gelirin, kazandığınız gelirle ilgili de etkisi vardır. Video Game Tycoon, keşfetmeniz gereken çok sayıda numara içerir.

Eniyioyunlar.com üzerinde oynadığınızda Video Game Tycoon adlı Video Game Tycoon adlı videodaki video oyunu şirketinin yöneticisi olun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Video Game Tycoon? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yönetim oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.