Wood Block Puzzle 2

Wood Block Puzzle 2 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin puzzle oyunları!

Tahta blokları düzenleyin ve yüksek bir puan istiyorsanız tahtanın yapılandırmasını önceden planlamanız gereken eğlenceli bir bulmaca oyunu olan Wood Block Puzzle 2 ile rahatlayın. Wood Block Puzzle 2 oyununda kazanmanın anahtarı iyi bir stratejidir ve tahtadaki mevcut blokları hesaba katmanız ve ayrıca eğer varsa sonraki blokların yerleştirilebileceğini görmek için ekranın sağ tarafına bakmanız gerekir. tahta boyunca tam bir dikey veya yatay çizgi yapmak istiyorsunuz. Bu çizgiyi oluşturarak, onu oluşturan tüm tahta blokları ortadan kaldıracak ve size değerli puanlar kazandıracaksınız. Elbette ne kadar çok satır tamamlarsanız o kadar yüksek puan alırsınız.

Wood Block Puzzle 2, stilize edilmiş güzel grafikler ve neşeli seslerle hayat buluyor ve tüm animasyonlar tahtayı gerçekten canlı hissettiriyor. Dahası, kurallar, ayıracak birkaç dakikanız olduğunda bir tur Wood Block Puzzle 2 oynamanıza ve yine de mantığınızı test etmenin avantajlarından yararlanmanıza yetecek kadar kolaydır. Ve kuralları öğrenmesi kolay olsa da, tahta blokları rastgele yerleştirebileceğinizi düşünmeyin, çünkü tahtada bu blokları yerleştirmek için daha fazla boş yer kalmadığında oyun sona erer. Ve herhangi bir bloğu döndüremezsiniz. Şans eseri, raundu kaybetseniz bile tekrar deneyebilirsiniz ve bir dahaki sefere stratejiniz gelişebilir. Ancak kaybetmenin kaçınılmaz olduğunu düşündükten sonra bir dizi engeli kaldırabilmenin heyecanı, her zaman eğlenceli olacak ve size neşe getirecek bir şeydir.

Wood Block Puzzle 2 oyununu denediğinizde rahatlatıcı bir bulmaca oyunuyla Eniyioyunlar.com sitesinde rahatlayın.

Nasıl oynanır

Tahtaya yerleştirmek istediğiniz bloğu seçmek için farenin sol düğmesini kullanın. Farenin sol tuşunu basılı tutarken tahtadaki boş alana sürükleyin. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, fareyi kullanmak yerine ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Wood Block Puzzle 2? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için puzzle oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.