Word Holiday

Word Holiday dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin kelime oyunları!

Word Holiday oynarken Eniyioyunlar.com üzerinde dünyanın her yerinden güzel manzaraların keyfini çıkarın, pratik yapın ve yeni kelimeler öğrenin. Kelime dağarcığınızı test etmek için ekrandaki harfleri bir kelime oluşturacak şekilde birleştirmelisiniz. Size yol göstermesi için, ekranda kelimelerin kaç harf olması gerektiğine dair ipucu veren boş kutular vardır. Üç harfle kaç tane kelime oluşturabileceğinizi öğrenince kendinizi bile şaşırtabilirsiniz.

Ve muhtemelen yeni kelimeler öğrenmenin yanı sıra, dünyanın her yerinden her türlü nefes kesici manzarayı da göreceksiniz. Bazılarını hemen tanıyabilirsiniz, bazıları ise sizin için yeni olabilir. Ancak, Word Holiday oyununda keşfedilecek pek çok eğlenceli kelime olduğu için, görüntülerin oyundan dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. İlk kelime bulmacaları çok zorlayıcı olmasa ve sadece üç harfli kelimeler yaratmanız gerekse de, sonraki seviyelerde inşa edebileceğiniz daha fazla harf var ve ekranın ortasındaki kutuların konfigürasyonu da daha iyi hale geliyor. karmaşık. Ancak bir şey aynı kalır ve bu, sahip olabileceğiniz eğlence miktarıdır.

Ne kadar çok oynarsanız ve ne kadar çok kelime keşfederseniz, o kadar çok para kazanırsınız. Bunlar sizin puanınızdır, ayrıca başka bir amaca da hizmet ederler ve bu da onları faydalı ipuçları karşılığında kullanabilirsiniz. Takılırsanız ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, size yardımcı olması için ipucu seçeneğini kullandığınızdan emin olun.

Eniyioyunlar.com sitesinde başka bir eğlenceli kelime oyunuyla kelimelerle oynayın ve kelime dağarcığınızı genişletin ve Word Holiday oynayın.

Nasıl oynanır

Kelimeleri seçmek için farenin sol düğmesini kullanın ve sol fare düğmesini basılı tutarken, sözcükleri oluşturmak için harfler arasında bir çizgi sürükleyin. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, ekrana dokunun ve parmağınızı harfler arasında sürükleyin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Word Holiday? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için kelime oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.