Words Detective Bank Heist

Words Detective Bank Heist dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin kelime oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesinde ünlü Wordle oyununun eğlenceli bir versiyonu olan Words Detective Bank Heist oynarken ünlü bir dedektifin yerine geçtiğinizde banka soygunu mahallinde neler olduğunu ortaya çıkarın. Words Detective Bank Heist oyununda, soygun gününde meydana gelen olayları yavaş yavaş kelime bulmacalarını çözerek çözersiniz. Çözdüğünüz her yeni kelime ile birlikte yeni bir olay ortaya çıkıyor ve gerçeğe bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Daha önce bahsedildiği gibi Words Detective Bank Heist, Wordle'dan ilham alıyor ve bu oyunda ayrıca ekranda bir kelime oluşturmanız gereken bir dizi harf var. Bu sözler genellikle yaşanmış olaylarla ilgilidir. Önünüzdeki boşluklara harfleri yerleştirerek kelimeyi bulmaya yaklaşıp yaklaşmadığınıza bakmalısınız. Bir harfin arka planı yeşilse, bu, aradığınız kelimenin tahmin ettiğiniz yerde o harfe sahip olduğu anlamına gelir, arka plan maviye dönerse, kelimenin harfe sahip olduğunu ancak farklı bir yerde olduğunu söyler. ve arka plan aynı kalırsa, harfin o kelimeyi hiç içermediği anlamına gelir.

Karışıma ilginç bir hikaye ekleyerek, kelime bulmacalarını çözmek için ekstra bir teşvik elde edersiniz ve hikaye bir çizgi romana benzer bir şekilde sunulduğundan, her yeni panel keşfettiğinizde heyecanlanacaksınız. Ve Words Detective Bank Heist'in, bir kelimenin ne olduğunu çözemediğiniz ve takılıp kaldığınız durumlarda size yardımcı olacak bir düğmesi bile var. Sadece İpucu düğmesini etkinleştirin ve çözmeye çalıştığınız kelimede bir harf bulacaksınız.

Eniyioyunlar.com sitesinde Words Detective Bank Heist oynadığınızda neler olduğunu öğrenin.

Nasıl oynanır

Boş alanlardaki harfleri seçmek ve sürüklemek için farenin sol düğmesini kullanın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız harflere dokunun ve düğmeyi basılı tutarak parmağınızı ekranda herhangi bir boş alana sürükleyin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Words Detective Bank Heist? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için kelime oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.