Get the Word!

Get the Word! dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin kelime oyunları!

Get the Word!, öğrenmesi kolay kuralları, sosyal öğeleri (tüm oyuncular aynı kelimeyi tahmin etmeye çalışır) ve aynı zamanda yalnızca sınırlı denemeler yapma şansı vermesiyle dünyayı kasıp kavuran, artık efsanevi olan Wordle oyununun eğlenceli bir kopyasıdır. kelimeyi tahmin et Get the Word! oyununda sadece altı denemede dört harfli bir kelimeyi tahmin etmeniz gerekiyor. Bunu boş satırlara dört harfli kelimeler yazarak yaparsınız. Tabii ki, en şanslı durum, ilk denemenizden itibaren doğru kelimeyi tahmin etmeyi başardığınız zamandır, ancak bu nadiren olur. Genellikle olan şey, yazdığınız her kelimeden sonra, aradığınız kelimede hangi harflerin olduğunu bulmanızdır. Boş döşeme yeşile dönerse, bu, kelimenin yalnızca bu harfi içermediği, aynı zamanda harfin aynı konumda olduğu anlamına gelir. Döşeme sarıya dönerse bu, harfin aradığınız kelimede olduğu, ancak farklı bir yerde olduğu anlamına gelir. Her satırdan sonra, aradığınız kelimede değilse ekranın alt kısmındaki harfler griye döner. Sınırlı sayıda denemeye sahip olmak, özellikle son sıralara ulaştığınızda tüm deneyimi oldukça gergin bir deneyime dönüştürür.

Orijinal Wordle oyununda günde yalnızca bir kelime varken ve dünyanın her yerinden oyuncular aynı kelimeyi tahmin etmeye çalışırken, Get the Word! oyununda bu sınır kaldırılarak tahmin etmeye çalışabileceğiniz birden fazla kelimeniz var. Yani, eğlenceli kelime tahmin oyunlarına doymak istiyorsan, kesinlikle Get the Word! oyununu da denemelisin. Ayrıca, kelimeyi tahmin etmek için fazladan yardıma ihtiyacınız varsa oyundan yardım isteyebilirsiniz.

Eniyioyunlar.com sitesinde Get the Word! oynarken heyecan verici Wordle deneyiminin tadına varın.

Nasıl oynanır

Ekranın altından harfleri seçmek için farenin sol düğmesini kullanın. Bir mobil cihazda oynuyorsanız, bunun yerine bu harflere dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Get the Word!? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için kelime oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.