Battalion Commander 1917

Battalion Commander 1917 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin aksiyon oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesinde Battalion Commander 1917 oynadığınızda, Birinci Dünya Savaşı'nın acımasız sanal savaş alanlarında imkansız olasılıklarla savaşın. Bu şiddetli savaş alanlarında geçen bir oyundan bekleyeceğiniz gibi, dalga dalga amansız düşmanlarla savaşmak zorunda kalacaksınız ve zafere giden tek yol ileriye gitmek. Şans eseri, ekranı kaplayan sürekli silah yağmuru ile uğraşırken yalnız değilsiniz ve amacınıza katılmak için etrafta bekleyen çeşitli askerlere katılabilirsiniz.

Kesintisiz mermi yağmurundan kaçarken, yaklaşan savaşlarda çok yardımcı olacak bu müttefiklere dikkat etmelisiniz. Çatışmanın yoğunluğundan dolayı komuta ettiğiniz asker otomatik olarak ateş ediyor ve yapmanız gereken tek şey gelen mermilerden uzaklaşmak ve size doğru mermi uçmazken mutlaka hedef yönüne geri dönmek. Bu oldukça zorlayıcı olabilir, ancak buna düzenli aralıklarla ortaya çıkan hava saldırıları gibi önünüze çıkabilecek her türden diğer tehlikeleri eklediğinizde, Battalion Commander 1917 oyununun reflekslerinizi ve yeteneğinizi ortaya koyan bir oyun olduğunu bilirsiniz. test için düşman hareketlerini doğru bir şekilde tahmin etmek. Meydan okumaya ek olarak, belirli bir mesafeye ulaşmak, birkaç müttefikle takım oluşturmak veya belirli sayıda düşmanı öldürmek gibi farklı görevleri de tamamlayabilirsiniz.

Eniyioyunlar.com üzerinde Battalion Commander 1917 oynarken düşmanlarınızı yenin ve olabildiğince ilerleyin.

Nasıl oynanır

Sol fare düğmesini kullanın ve askerlerinizin hareket etmesini istediğiniz yere tıklayın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Battalion Commander serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Battalion Commander 2

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Battalion Commander 1917? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için aksiyon oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.