Bridge Legends

Bridge Legends dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin puzzle oyunları!

Bridge Legends'da aşk için bir köprü kurun ve iki karakterin birbiriyle tanışmasına yardımcı olun. Bridge Legends, eğlenceli bir bulmaca oyununu böylesine değerli bir amaç ile birleştirerek, bu macerayı sonuna kadar görmenizi isteyecektir.

Bridge Legends oyununda, kız arkadaşınıza giden bir köprüyü sağlamlaştırmak için kullandığınız ahşap kalaslar emrinizde. Oluşturduğunuz yapı ağırlığınıza dayanamıyorsa düşersiniz ve seviyeyi yeniden başlatmanız ve tekrar denemeniz gerekir.

Oyunda ilerledikçe, köprünün dayanacağından emin olmak için başka şeyler kullanacaksınız ve düşmeyeceğinizden emin olmak için her türlü ayrıntılı yolu düşünmek zorunda kalacaksınız.

Bridge Legends, mühendislik becerilerinize meydan okuyacak dörtten fazla dünyaya sahiptir. Hepsini Eniyioyunlar.com'da oynayın ve bu maceranın neler içerdiğini görün.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Bridge Legends? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için puzzle oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.