Bubble Shooter Free 2

Bubble Shooter Free 2 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin top oyunları!

Aklınızı başınızdan alacak ve kahkaha baloncuklarınızı patlatacak popüler bir bubble shooter oyununun devamı için hazırlanın! Karşınızda, maçları yaparken ve tahtayı temizlerken sizi koltuğunuzun kenarında bırakacak, şut atan balon patlatma oyununun devamı niteliğindeki Bubble Shooter Free 2 ile tanışın. Eğlencenin her zaman devam ettiği ve hatta vurmanız gereken mevcut balonu değiştirebileceğiniz destansı bir balon patlatma yolculuğuna çıkmaya hazırlanın! Evet, doğru duydunuz, önceki oyunun aksine, Bubble Shooter Free 2 oyununda vurmanız gereken mevcut balonu bile değiştirebilirsiniz! Daha önce hiç görmediğiniz bir balon kaosu ve bu yetenek oyununuza biraz strateji katıyor.

Çektiğiniz her atış, baloncukların çarpıştığı alanda bir etki bırakarak tahtanın daha canlı ve hareketlerinize duyarlı görünmesini sağlar. İlk bakışta Bubble Shooter Free 2 bir nişan alma oyunu gibi görünse de, yaptığınız her atışa dahil edilmesi gereken pek çok strateji olduğundan, bundan biraz daha fazlasıdır. Baloncuklar tahtanın dibine ulaşırsa oyun biter ve yeniden başlamanız gerekir. Neyse ki, Eniyioyunlar.com üzerinde oynadığınızda her tur bir patlama ve yeniden başlatma çok kolay, bu yüzden yüksek bir puan alamazsanız endişelenmeyin.

Eniyioyunlar.com sitesinde Bubble Shooter Free 2 oynarken başka bir eğlenceli balon patlatma oyununun keyfini çıkarın.

Nasıl oynanır

Atışını yapmak için fareyi kullan ve ateş etmek için farenin sol tuşuna bas. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, çekim yapmak istediğiniz yönde ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Bubble Shooter Free 2? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için top oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.