Disney Elegance Contest

Disney Elegance Contest dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin giydirme oyunları!

Kızım, kontrol et! Elsa, Ariel ve Jasmine tamamen harika bir şeyin peşindeler. Etraftaki en güzel hatunun kim olduğunu bilmek istiyorlar, bu yüzden iki farklı kıyafetle yargılanacakları bir güzellik yarışmasına katılacaklar. Yanacak! Ve sen, bu destansı yarışma için onların hasta stilisti olacaksın.

Yani, önce Elsa kalktı. Mayo mücadelesini alt edecek, bu yüzden harika bir kesim desenine sahip göz alıcı tek parça bir takım elbise ile havalı göründüğünden emin olun. Ve saçları için, biraz yumuşak, kabarık bukleler ve onu tamamlamak için hasta bir gümüş kolye ile gidin. Abiye meydan okuması için, bel kısmında biraz ışıltı ve çarpıcı bir gümüş taç bulunan muhteşem mavi bir elbise ile gidin.

Sırada deniz kızı prensesi Ariel var. Tamamen alev alev yeşil ve mor bir mayo ve jüriyi çıldırtacak ince askılı pembe bir elbise giymeli. Ve saçı için, onu bir melek gibi gösterecek güzel bukleler kullan.

Son olarak, Jasmine'i aldık. Kıvrımlarını gösterecek iki parçalı beyaz bir mayo ve kendisini asilzade gibi gösterecek göz alıcı ipek yeşili bir elbiseyle jüriyi şaşırtacak.

Ve kızım, kazananı seçmek için baloncuklar gibi üzerlerine tıkla ve toplayabildiğin kadar topla. En güzel bebek kazansın!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Disney Elegance Contest? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için giydirme oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.