Short Life

Short Life dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin atari oyunları!

Oyunun adı merakınızı uyandırdıysa, Short Life'ın ilk bölümünü oynadıktan sonra oyunun neden bu şekilde adlandırıldığına dair tüm sorularınız cevaplanmış olacaktır. Short Life'da, bölümlerde bolca bulunan sayısız tehlikeden kaçarken, bölümü bitirmek için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Kısa Ömür'de keskin sivri uçlardan patlayıcılara ve diğer türlü yaratıcı ve ölümcül ölüm yollarına kadar, Kısa Ömür'de attığınız her adım, bunun sonunuz olup olmayacağını merak etmenize neden olacak.

Karakterinizin belirli bir ölümü çabucak atlatabilen bir akrobat olmasını beklemeyin. Hayır, tam tersine. Short Life'ta oynadığınız karakter sadece ortalama bir insan. Hayatınızı kurtaracak olan şey, hareketlerinizin zamanlaması ve genel stratejiniz olacaktır. Üstesinden geldiğiniz her engel, yeni bir planlama seansı demektir. Seviyenin sonuna ulaşana kadar bu işlemi tekrarlayın.

Eniyioyunlar.com'da zorlu ama eğlenceli bir oyun oynayın ve Short Life'ta ne kadar ilerleyebileceğinizi görün.

short life serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Short Life 2

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Short Life? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için atari oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir