Flipper Dunk 3D

Flipper Dunk 3D dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Flipper Dunk 3D, basketbol ve langırtı birleştirerek size Eniyioyunlar.com üzerinde kolayca oynayabileceğiniz benzersiz ve zorlu bir deneyim sunuyor. Flipper Dunk 3D özünde bir beceri oyunudur ve oyunda kaç atış yapacağınızı refleksleriniz belirler. Flipper Dunk 3D hem basketbol hem de langırt öğelerini içerdiğinden Flipper Dunk 3D'in amacı, süre sınırı içinde topu zıplamaktır. Kanatçığı etkinleştirmeniz gerektiğinden, oyunun langırt tarafı topu nasıl vurduğunuzla devreye giriyor. Ekrana ne kadar süre tıkladığınıza göre ne kadar sert ateş ettiğinizi kontrol edebilirsiniz. Genellikle top üzerinde iyi bir kontrole sahip olmanız gerekir, bu nedenle topu ileri doğru itme şeklinize dikkat etmeniz gerekir.

Tıpkı langırt oyununda olduğu gibi, topun kanatçığın altına düşmemesine dikkat etmelisiniz, çünkü bu değerli zamanınızı boşa harcar ve bir sonraki seviyeye geçmek istiyorsanız birkaç başarılı şut atmanız gerekir. Flipper Dunk 3D'de ilerledikçe, her atıştan sonra kazandığınız puanları ikiye katlamak gibi size çeşitli bonuslar kazandıran yardımcı öğeler seviyenin etrafında ortaya çıkmaya başlar. Ancak dikkatli olun, bunlar yalnızca sınırlı bir süre için geçerlidir, bu yüzden dayandıkları süre boyunca bunlardan en iyi şekilde yararlanın. Öte yandan, basketbolu küçülten, skoru çok daha zorlaştıran, olumsuz etkisi olan eşyalar da kazanabilirsiniz. Ve gol attıktan sonra hedefin pozisyonunun değiştiğini, yeni pozisyona uyum sağlamak zorunda kalmanın yanı sıra farklı boyuttaki bir topla atış yapmanın zorluğu biraz artırdığını hesaba katarsanız.

Eniyioyunlar.com sitesinde Flipper Dunk 3D oynarken reflekslerinizi test edin ve nişan alın.

Nasıl oynanır

Topu vurmak için ekrana tıklayın. Ekranda farenin sol düğmesini ne kadar uzun süre basılı tutarsanız, atışınız o kadar güçlü olur.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Flipper Dunk 3D? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir