Mini Swim

Mini Swim dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Mini Swim oynarken kesinlikle rahatlamanıza yardımcı olacak rahatlatıcı bir oyunda Eniyioyunlar.com üzerinde mini bir su macerasına katılın. Oyunun amacı, denizin dibine dağılmış tüm madeni paraları toplarken, orada pusuda bekleyen çeşitli tehlikelerden kaçmaktır. Muhtemelen sadece okyanus tabanını temizlemek istiyorsun ya da belki de Mini Swim'de öylece duran unutulmuş servetten zengin olmak istiyorsun, tek yapman gereken bu paraları toplamak. İlk seviyeler size temelleri öğretmeye başlarken, yavaş yavaş işler daha da zorlaşmaya başlar ve tüm yüzme becerileriniz teste tabi tutulur. Seviyeler üzerinde çiviler olan platformlar olmaya başladıkça ve her türden rakip etaplarda dolaşmaya başladıkça, oyunun size getirdiği tüm zorlukları aşmak istiyorsanız dikkatinizi artırmak zorunda kalacaksınız.

Mini Swim'in büyüleyici atmosferi aynı zamanda rahatlatıcı bir deneyim sunuyor ve seviyelerin kısa olması da rahatlatıcı doğasına katkıda bulunuyor. Yavaş da olsa zorluğun artması, işlerin daha uzun süre eğlenceli kalmasını sağlıyor. Mini Swim, emrinize amade birkaç dakikanız olduğunda ve kafanızı dağıtmak için eğlenceli bir şey aradığınızda Eniyioyunlar.com tarafından sunulan bir diğer harika seçimdir.

Eniyioyunlar.com sitesinde Mini Swim oynarken denizin altında bir yolculuğa çıkın.

Nasıl oynanır

Bir masaüstü bilgisayardan oynuyorsanız, seviyede hareket etmek için WASD veya ok tuşlarını kullanın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, ekran kontrollerine dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Mini Swim? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.