Block Puzzle Jewel

Block Puzzle Jewel dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zeka oyunları!

Eniyioyunlar.com üzerinde Block Puzzle Jewel oynarken beyninizi çalıştırın ve tahtayı, tahtanın bir ucundan diğerine çizgiler oluşturacak şekilde düzenlemeye çalışın. Block Puzzle Jewel, hızlı tepki vermeniz ve düşmanlardan sıyrılmanız gereken bir oyun değil, ancak zorluk, ileriyi nasıl düşünebileceğiniz ve hamlelerinizi nasıl stratejilendirebileceğinizdir. Block Puzzle Jewel oyununda, her türden rastgele şekle sahip blokları bir taraftan diğerine düz bir çizgi oluşturacak şekilde yerleştirmeniz gerekir.

Yerleştirdiğiniz her yeni blok tahtayı tamamen değiştirebilir, bu yüzden bir sonraki bloğu nereye koymak istediğinize karar vermeden önce dikkatlice düşünün. Yalnızca sonraki üç bloğu görebilirsiniz, bu nedenle bir sonraki hamlenizin ne olabileceğini her zaman aklınızda bulundurun. Block Puzzle Jewel oyununda biraz rastgelelik var ve takılıp kalmamak için, bir sonraki parçanızı tam olarak kontrol edemediğiniz gerçeğini hesaba katmanız gerekecek. Fazladan yardıma ihtiyacınız olursa, oyununuz sırasında topladığınız paraları blokları döndürmek için kullanabilirsiniz, ancak bu öğelere çok fazla güvenmeyin.

Eniyioyunlar.com sitesinde rahatlatıcı ama aynı zamanda ilgi çekici bir oyun arıyorsanız Block Puzzle Jewel harika bir seçim olabilir.

Nasıl oynanır

Blokları seçmek için farenin sol düğmesine basın ve onları yerleştirmek istediğiniz yeri seçmek için farenizi hareket ettirin. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız bunun yerine oyun öğelerine dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Block Puzzle Jewel? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zeka oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.