Freehead Skate

Freehead Skate dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin çöp adam oyunları!

Freehead Skate kesinlikle kafanızı kaybetmenize gerek olmayan bir oyundur. Tabii ki, oynarken odaklanmanız gerektiği anlamında, çünkü Freehead Skate'in benzersiz oyun mekaniği, size çarpmamak için kafanızı kontrol ettiğiniz patenci karakterin gövdesinden ayırmanız gerektiğidir. karşınıza çıkan platformlar. Hayır, Freehead Skate oyununda karakter eğilemez, bu yüzden ya tüm vücudunuzla zıplamanız ya da yaklaşan tehlikeden kaçınmak için sadece kafanızla zıplamanız gerekir. Ve bir kaykay sürdüğünüz için, çevreye tepki verme zamanı düşündüğünüz kadar cömert değildir, bu yüzden ne tür bir sıçrama yapmanız gerektiğine hızlıca karar vermelisiniz.

Sahip olduğunuz hız üzerinde hiçbir kontrolünüz olmamasına ek olarak, bazı seviyelerde hızlı bir şekilde art arda birden fazla atlama türünü hızlı bir şekilde zincirlemeniz gerekir. Oyunun gerçek mücadelesini burada görüyorsunuz. Tüm vücudunuzla zıplamayı başardığınızda ve ardından sadece kafanızla seviyeyi atlatmak için doğru ritmi bulduğunuzda, Freehead Skate'da ustalaştığınızı söyleyebilirsiniz.

Öğrendiğiniz ilginç kuralların yanı sıra, Eniyioyunlar.com üzerinde Freehead Skate oynadığınızda sizi şaşırtacak başka bir şey de, her seviyenin nasıl yeni zorluklar getirdiğidir. Bazı düzenlerde gezinmek oldukça kolaydır, ancak diğerleri aldatıcı bir şekilde aldatıcıdır ve bitiş çizgisine tek parça olarak ulaşmak istiyorsanız, rotanızı nasıl planladığınıza gerçekten dikkat etmeniz gerekir.

Kaykayınıza atlayın ve Eniyioyunlar.com'da Freehead Skate oynarken zıplama sanatında ustalaşın.

Nasıl oynanır

Freehead Skate yalnızca klavyeyle oynanabilir. Tüm vücudunuzla zıplamak için A tuşuna, kafayı vücuttan ayırmak için S tuşuna basın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Freehead Skate? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için çöp adam oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.