Pixel Skate

Pixel Skate dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin çöp adam oyunları!

Kaykayınızı çıkarın ve yolunuza çıkabilecek her türlü beklenmedik engelden kaçınırken bir kaykay üzerinde hareket etmekte ustalaşmanız gereken eğlenceli bir oyun olan Pixel Skate'da sokaklara çıkmaya hazırlanın. Her seviye, çevrede hareket etmenin doğru yolunu bulmanız gereken, çözmeniz gereken bir bulmaca gibi geliyor. Kontrol ettiğiniz sevimli karakter engellerin üzerinden atlayabilir, ancak bir düğmeye basarak hareket etmeyi de durdurabilirsiniz. Ne zaman zıplayacağınızı veya karakterinizi durduracağınızı ve hareket etmek için en iyi zamanın ne zaman olduğunu bilmek, bir sonraki seviyeye geçip geçemeyeceğinize karar verecektir.

Zorlu seviyelerin ve kaykay sürmenin heyecanının birleşimiyle Pixel Skate kesinlikle çok eğlenceli ve Eniyioyunlar.com'a benzersiz ve ilginç bir deneyim getiriyor. Kaykayınızdaki maceralarınız boyunca kaykaylara aşık olabilirsiniz ve muhtemelen bir tane bile satın almak isteyeceksiniz. Aklınızda bulundurmanız gereken bir şey var ki, gerçek hayatta gökten düşen devasa sütunlardan kaçmak zorunda değilsiniz. Yani bu büyük bir artı. Ama yine de arabalara ve yolunuza çıkabilecek diğer her türlü engele dikkat etmelisiniz.

Eniyioyunlar.com'da Pixel Skate oynayarak kaykay sürmede ustalaşın.

Nasıl oynanır

Bu oyun sadece klavye ile oynanabilmektedir. Oyuncunun hareketini durdurmak için sol ok tuşuna basmanız gerekir. Zıplamak için yukarı ok tuşuna basmanız gerekir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Pixel Skate? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için çöp adam oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.