Stickjet Challenge

Stickjet Challenge dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin çöp adam oyunları!

Sırtınıza bağlı bir roketle uçmak, seviyelerde gezinmenin eğlenceli bir yolu gibi görünüyorsa, o zaman Stickjet Challenge tam size göre bir oyundur. Çeşitli ilginç ve zorlu seviyelerde Stickjet Challenge, bir sonraki seviyeye geçmek için bitiş çizgisine tek parça halinde ulaşmanızı gerektirir. Eniyioyunlar.com'da oynayabileceğiniz çoğu oyundan beklediğiniz gibi, ilk birkaç aşama yavaş yavaş dünyanın kurallarını tanıtıyor ve bunlara alıştığınızda asıl zorluk başlıyor.

Stickjet Challenge'daki karakterin kesinlikle acelesi var çünkü sürekli koşuyorlar ve sadece sırtına bağlı olan roketin kalkışını ve durdurulmasını kontrol edebiliyorsunuz. Bunu yapmak kolay gibi görünse de, uçuş üzerinde daha iyi kontrollere sahip olmak için birkaç dakika durabilirseniz kesinlikle memnun kalacağınız zamanlar olacaktır. Ancak sadece roket üzerinde kontrol sahibi olmak gerçekten yoğunluğu yüksek tutuyor ve bu kesinlikle seviyelere dağılmış tüm tehlikeli engellerden kaçmanın heyecanını artırıyor.

Stickjet Challenge oynarken bir roket yardımıyla uçma sanatında ustalaşın ve eğlenin!

Nasıl oynanır

Roketi kullanmak için bilgisayar kullanıyorsanız farenin sol tuşuna basın, mobil cihaz kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Stickjet Challenge? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için çöp adam oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.