Geometry Jump

Geometry Jump dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Geometry Jump, Eniyioyunlar.com üzerinde oynayabileceğiniz en hızlı oyunlardan biridir ve oyunun size getireceği yoğun aksiyona hazırlıklı değilseniz, asla yüksek bir puan elde edemezsiniz. Geometry Jump özünde basit bir önermeye sahiptir: düzenli aralıklarla yerleştirilmiş platformlar üzerinde atlayarak çevrede gezinin. Bir bakışta, bu platformların aralarında değişen mesafelere yerleştirildiğini hemen anlayabilirsiniz ve Geometry Jump'da dikkat etmeniz gereken en önemli şey bu, çünkü bu mesafelere hızla uyum sağlamanız gerekiyor ve ya daha büyük bir mesafe atlamayı veya daha kısa bir mesafe atlamayı seçin.

Ve yeterince hızlı tepki vermezseniz, büyük bir testere gelecek ve mevcut koşunuza son verecek. Akılda tutulması gereken sadece iki düğme size oyunun kolay olacağını düşündürse de, başladıktan sonra işlerin ne kadar hızlı olduğunu gördüğünüzde bunu hemen yeniden düşüneceksiniz. Ama oynadıktan ve birkaç kez başarısız olduktan sonra, olayların akışına girmeye başlayacaksınız ve gittikçe daha iyiye gittiğinizi göreceksiniz ve puanlarınız yükselmeye devam edecek.

Grafikler ve müzik minimalist olabilir, ancak bu, oyundaki tasarıma yardımcı olur, çünkü odak reaksiyon sürelerinize odaklanır ve bir Geometry Jump turuna başladığınızda, sahip olduğunuz bir sonraki platform dışında başka bir şey fark etmeyebilirsiniz bile. atlamak için.

Eniyioyunlar.com üzerinde Geometry Jump oynadığınızda en yüksek puana koşmaya başlayın!

Nasıl oynanır

Geometry Jump bir klavye kullanılarak oynanabilir. Sağ ok veya S tuşuna basarsanız karakteriniz uzun bir atlama gerçekleştirir ve sol ok veya A tuşuna basarsanız karakter küçük bir atlama gerçekleştirir. Bir mobil cihazda oynuyorsanız ekranın sol tarafına basarsanız kutu küçük, ekranın sağ tarafına basarsanız kutu uzun atlama yapacaktır.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Geometry Jump? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.