One Ball Pool Puzzle

One Ball Pool Puzzle dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin bilardo oyunları!

Eniyioyunlar.com'da her zaman eğlenceli düşünme oyunları bulabilirsiniz ve One Ball Pool Puzzle bu rahatlatıcı kategoriye eklenen başka bir oyundur. One Ball Pool Puzzle oyununda amacınız, topu masanın rastgele bir noktasında bulunan deliğe sokmaktır ve bunu yapmak için bir isteka çubuğu kullanmanız gerekir. Genellikle bu bilardo aracından gelen davranışın aynısını bekleyebilirsiniz. Eğlence, top ile hedefi arasındaki yolun kaçınmanız gereken çeşitli tehlikelerle dolu olduğu sonraki seviyelerde gerçekten başlıyor. One Ball Pool Puzzle, tehlikeli yükselişlerden karmaşık yörüngeleri bulmaya kadar, kesinlikle becerilerinizi test edecek ve 45 seviyesinin tamamını bitirmek istiyorsanız sağlıklı bir doz sabrınıza ihtiyacınız var.

Ancak, yalnızca benzersiz tablo yapılandırmaları ilerlemenizi engelleyebilir, aynı zamanda bir seviyeyi bitirmek için sınırlı sayıda denemeniz olduğu gerçeği de. Bu, bazı riskler almanızı sağlar, ancak aynı zamanda işleri biraz daha eğlenceli hale getirir. Bir sonraki seviyeye geçmek için tek bir atışınız olduğunu bildiğinizde, kesinlikle aksi halde yapacağınızdan daha riskli bir manevra yapacaksınız. One Ball Pool Puzzle'in tamamı boyunca bir sonraki seviyenin neler getirebileceğini asla bilemezsiniz, ancak bir şey aynı kalacak ve o da her seviyenin eğlenceli bir mücadele olduğudur. Ve topun gideceği yolu görseniz bile, tam olarak nerede duracağını ve bundan sonra nasıl adapte olmanız gerektiğini asla bilemezsiniz.

Eniyioyunlar.com'da bilardo ve bulmaca oyununun eğlenceli bir kombinasyonunu oynayın ve kaç seviyeyi bitirebileceğinizi görün.

Nasıl oynanır

Bilgisayar kullanıyorsanız, farenin sol tuşunu kullanarak ekrana tıklamanız ve ardından topa hangi güçle vurduğunuzu belirlemek için fareyi sürüklemeniz gerekir. İşaret çubuğunun vuracağı konumu değiştirmek için fareyi sola ve sağa hareket ettirin. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, nişan alma işlemini başlatmak için ekrana dokunmanız, çekim hızını seçmek için parmağınızı geri hareket ettirmeniz ve atış yönünü seçmek için sola veya sağa hareket ettirmeniz gerekir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi One Ball Pool Puzzle? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için bilardo oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.