Blue Box

Blue Box dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Blue Box'i seçtiğinizde düşüncelerinizi teste tabi tutan başka bir oyunla Eniyioyunlar.com'da mantık becerilerinizi test edin. Oyunun adından da anlaşılacağı gibi, Blue Box'da bir kutuyu kontrol etmeniz ve üzerlerine kazınmış sayı sıfıra ulaşana kadar numaralı platformlara atlamanız gerekiyor. Bir kutuya her atladığınızda, sayı bir azalır. Ancak dikkatli olun, çünkü kutu sıfıra ulaştığında, sadece seviyeden kaybolur ve üzerine oturacak bir şeyiniz yoksa, onunla birlikte aşağı inersiniz. Blue Box'da bir sonraki seviyeye geçmek için, üzerlerinde sayı olan tüm kutuların sıfıra ulaştığından emin olmalısınız. Ancak bunu söylemek yapmaktan daha kolaydır, çünkü bir kutudan diğerine yalnızca küçük bir sıçrama ile atlayabilirsiniz ve bu nedenle her hareketten önce her zaman iki kez düşünmeniz gerekir. Bir noktada çok fazla zıpladığınızı anladığınız zamanlar mutlaka olacaktır ve bölümü yeniden başlatmak zorunda kalacaksınız.

Ama bu, Blue Box'in eğlenceli kısmı, hareketlerinizi planlamak ve bir noktadan diğerine nasıl atlamanız gerektiğidir. Özellikle daha sonraki seviyelerde, gezinmeniz gereken çok sayıda platform olduğundan, rotalarınıza çok daha dikkatli olmanız gerekir. Bu, işleri daha da zorlaştırırken, nerede hata yaptığınızı kolayca anlayabilir ve çabucak tekrar deneyebilir ve bir dahaki sefere daha iyisini yapabilirsiniz. Tamamen düşünme amaçlı bir oyun olduğundan ve kaçınmanız gereken herhangi bir zaman sınırı veya engel olmadığından, Blue Box oynamanın oldukça rahatlatıcı bir deneyim olduğunu görebilirsiniz. Renkli grafikler ve mutlu müzik kesinlikle buna da yardımcı oluyor! Bakmak için hoş bir arka plana sahip olmak daha iyidir, özellikle göreviniz önünüzdeki ekrana yoğun bir şekilde odaklanmaksa ve Blue Box'da sakinleştirici bir yaz veya bahar arka planı tasvir edilmişse.

Eniyioyunlar.com üzerinde Blue Box oynadığınızda bir platformdan diğerine atlayın ve seviyelerde ilerleyin.

Nasıl oynanır

Bir PC'den oynuyorsanız, sola veya sağa hareket etmek için ok düğmelerini kullanabilir veya o yönde hareket etmek için ekranın herhangi bir tarafına tıklayabilirsiniz. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, ekranın atlamak istediğiniz tarafına dokunmanız gerekir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Blue Box? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.