Survival Game

Survival Game dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Yüksek kaliteli TV şovlarının hayranıysanız, Eniyioyunlar.com'daki Survival Game'da oynamanız gereken mini oyunları kesinlikle tanıyacaksınız. Bu oyunda geçmeniz gereken çeşitli zorluklar var ve her birinde risk çok büyük çünkü Survival Game'da başarısız olduğunuz seviyeye yeniden başlayamazsınız, ilk seviyeden yeniden başlamanız gerekir. Ve tüm aşamalar tamamen benzersiz bir mücadeleden oluştuğu için, her oynadığınızda gerilim çok yüksektir. Dahası, ayrılmayan bir zamanlayıcı var, size düşünmek için çok zaman veriyor, bu yüzden ilerleme şansına sahip olmak istiyorsanız risk almalısınız.

Survival Game dünyası şiddetlidir ve her seviyede birçok rakibiniz ortadan kaldırılacaktır. Ayrıca oyunun sunduğu acımasız seviyelerde birkaç kez başarısız olmayı bekleyebilirsiniz. Bazıları sadece odanın diğer tarafındaki dev robotun arkası size döndüğünde ilerlemenizi ister, diğeri ise diğer oyuncunun gizli bir çift veya tek sayıda misketi olup olmadığını tahmin etmeniz gereken ölümcül bir oyundur. yumruklarında ve diğer birçok benzer oyunda, her biri bir öncekinden daha farklı. Hiçbir şekilde bağlantılı değiller, aralarında ortak olan tek şey, mağlup olan için hepsinin şiddetli bir sonu olması. Çok çeşitli olmaları, işleri çok daha gergin hale getiriyor ve herhangi birinde kaybetmek tüm ilerlemenizi kaybetmenize neden olacağından, bir sonraki seviyeye her geçtiğinizde büyük bir rahat nefes alacaksınız. Ancak çok uzun süre kutlama yapamazsınız, çünkü zamanlayıcı sonraki hareketlerinizi çok uzun bir süre boyunca analiz etmenize izin vermez. Zamanlayıcı sıfıra ulaşırsa ve kazanmayı başaramazsanız, oyunu yeniden başlatmanız gerekir. Survival Game oyununda yarım ölçü yoktur.

Survival Game'in ölümcül oyunlarında hayatta kalın ve büyük ödülü kazanıp kazanamayacağınızı görün.

Nasıl oynanır

Survival Game, oyunun öğeleriyle etkileşim kurmak için farenin sol düğmesi kullanılarak yalnızca bir bilgisayarda oynanabilir. Her oyunun kendine özgü kuralları vardır.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Survival Game? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir