Stack Tower

Stack Tower dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zeka oyunları!

Bir yapının kararlılığını doğru bir şekilde değerlendirebilmenin ve hesaplanmış riskler yapabilme becerisine sahip olmanın temel faktörler olduğu eğlenceli bir bulmaca oyunu olan Stack Tower'da gökyüzüne uzanan bir yapı oluşturmak için farklı şekil ve boyutlarda bloklar yerleştirin. seviyeyi kazanmak için. Daha sonra ne tür bir blok yerleştirmeniz gerektiğini bilemezsiniz, bu nedenle her yerleşim için bu gerçeği hesaba kattığınızdan emin olun. Bir hata, seviyenin anında yeniden başlatılmasıdır. Ne de olsa gökten büyük blokların düşmesini de istemezsiniz.

Stack Tower kurallarını öğrendikten sonra, her blok yerleştirdiğinizde heyecan verici bir deneyim olacak çünkü inşaat planlarınızı alacağınız parçalara göre uyarlamanız gerekiyor. Ancak nihai yapınız nasıl görünürse görünsün, bitiş çizgisine yaklaştığınızı gördüğünüzde her zaman rahat bir nefes alacaksınız ve herhangi bir felaket sonucu olmadan son bloğu yerleştirebileceksiniz. Çeşitli benzersiz seviyelerde Stack Tower, yaptığınız her hareketi düşünmenizi sağlayacaktır, ancak bu meydan okuma, oyunun oynamasının neden eğlenceli olduğunun temel bileşenlerinden biridir. Müzik ve grafikler de rahatlatıcı bir deneyim yaratmak için birleşiyor.

Stack Tower'da ilginç yapılar oluşturun ve Eniyioyunlar.com'da oynadığınızda tüm seviyelerini tamamlayın.

Nasıl oynanır

Bloğu yerleştirmek istediğiniz yeri seçmek için farenizi kullanın ve bir sonraki parçanızı yerleştirmek için farenin sol düğmesine basın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Stack Tower? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zeka oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.