Stick Freak

Stick Freak dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin çöp adam oyunları!

Stick Freak oyununda seni hayatta tutabilecek tek şey sopan ve yeteneğin. Baş döndürücü yüksekliklerde, sopanızın uzunluğunu kontrol etmek için ekrana dikkatlice dokunmanız gerekir, böylece bir uçurumdan diğerine güvenle seyahat edebileceğiniz bir köprü oluşturabilirsiniz.

Her yeni uçurum, aralarındaki mesafe her zaman değiştiği için yeni bir meydan okuma getiriyor, bu yüzden sürekli olarak ne kadar dokunmanız gerektiğine karar vermek zorundasınız, böylece bir oyuna ekran üzerinden düşmezsiniz. Her uçurum benzersiz olduğundan, her seferinde her zaman elinden gelenin en iyisini yapmalısın, çünkü bir hata koşunu sona erdirir. Bir ninjanın hayatı zordur, ancak Stick Freak oyununda bu aşırıya kaçar. Neyse ki yükseklikler size çok güzel bir manzara sunuyor!

Eniyioyunlar.com'da gözüpek olun ve Stick Freak'da bakiyenizi bulun!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Stick Freak? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için çöp adam oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.