Stickman Parkour Skyland

Stickman Parkour Skyland dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin çöp adam oyunları!

Çevrede muhteşem bir şekilde dolaşmanın hayranıysanız, daha iyi parkur olarak bilinen serbest koşu sanatına aşina olmalısınız. Stickman Parkour Skyland oyununda, çeşitli heyecan verici seviyelerde her türlü engelin üzerinden atlayabilir ve tırmanabilirsiniz. Bu seviyelerin her biri yeni bir zorluk teşkil ediyor, ancak böylesine akrobatik bir karakteri kontrol ettiğinizde bunların her biri aşılabilir.

Çöp Adam, oldukça akrobatik olmaları ile tanınan bir karakter ve yıllar boyunca bazıları oldukça tehlikeli olmak üzere her türlü maceranın içindeler. Sonuç olarak, Stickman Parkour Skyland'in zorluklarıyla oldukça iyi başa çıkabilirler. Ve bu oyunda pek çok zorlu seviye var ve maceranız sizi her türlü benzersiz ortamdan geçirecek. El yapımı 50 seviyesi boyunca, eğlenceden payınıza düşeni alacaksınız ve kesinlikle bazı seviyeleri tekrarlamanız gerekecek, ancak karakterinizin karmaşık hareketlerinde ustalaşmak ve çevreyi öğrenmek Stickman Parkour Skyland'deki eğlencenin bir parçası.

Eniyioyunlar.com sitesinde oynarken Stickman Parkour Skyland oyununda çılgın bir maceraya atılın ve kaç seviyeyi bitirebileceğinizi görün.

Nasıl oynanır

Bir bilgisayardan oynuyorsanız, hareket etmek için WASD veya ok tuşlarını kullanın ve zıplamak için boşluk tuşuna basın veya bir mobil cihaz kullanıyorsanız, karakterinizi kontrol etmek için ekrandaki düğmeleri kullanın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Stickman Parkour Skyland? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için çöp adam oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.