Stupid Zombies

Stupid Zombies dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin atari oyunları!

Zombiler Stupid Zombies oyununda insanlığı alt üst etti ve tamamen yok olmakla kurtuluş arasında kalan tek kişi sizsiniz. Başka bir deyişle, umut getiriyorsunuz. Beyinsiz zombileri yok etme arayışınızda size yardımcı olmak için tüm muhalefetinizi patlatmak için bir av tüfeğiniz var. Ancak dikkatli olun, mühimmat az ve çok dikkatli nişan almalısınız, böylece atışlar zıplayabilir ve çevrenin de görevinizde size yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Her seviyeyi analiz edin ve içindeki tüm öğeleri maksimumda kullanın. Belki bazı zombileri ezmek için bazı kasaları kullanabilir veya aynı anda birden fazla zombiyi havaya uçurmak için patlayan bir namluyu vurabilirsiniz.

Dört devasa aşamada yıkımı serbest bırakmanız ve tüm zombileri ortadan kaldırmanız gerekiyor ve her seviye bir öncekinden daha heyecanlı hale geliyor. Stupid Zombies gerçekten çok yoğun bir aksiyon getiriyor, o yüzden Eniyioyunlar.com'a gelin ve ne zaman adrenalin ihtiyacınız olursa eğlenin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Stupid Zombies? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için atari oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.