Trollface Quest: Horror 2

Trollface Quest: Horror 2 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin korku oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesinde Trollface Quest: Horror 2 oynadığınızda sizi ünlü korku filmlerinin çarpık dünyasında çılgın bir yolculuğa çıkaracak, komik, öngörülemez bir tıkla ve tıkla macerasına hazırlanın. Tüm yol boyunca tahmin yürütmenizi ve gülmenizi sağlayacak bir dizi görünüşte rastgele bulmacayla karşılaştığınızda beklentilerinizin alt üst olmasına hazır olun!

Trollface Quest: Horror 2'deki sahnelerde her sahne bir kaos oyun alanıdır. Tam alıştığınızı düşündüğünüz anda ekran sürprizlerle canlanıyor. Bir kapı açmak ister misin? Yaramaz bir hayaletin ortaya çıkıp gerçekten beklenmedik bir şekilde hareket etmesine hazırlıklı olsanız iyi olur. Ünlü korku filmlerine aşina iseniz, Trollface Quest: Horror 2'de geçen bazı sahneleri kesinlikle tanıyacaksınız, ancak oyunun bu durumları yeniden düzenleme şekli sizi şaşırtabilir ve bir sonraki köşede sizi hangi saçmalıkların beklediğini merak etmenize neden olabilir. Ancak ikonik bir sahneye rastlasanız bile, Trollface Quest: Horror 2'in stilize edilmiş dünyasının korku ve komik unsurları bir tür dengede tutacağından emin olabilirsiniz.

Eniyioyunlar.com sitesinde Trollface Quest: Horror 2 oynadığınızda Trollface serisinin bir sonraki oyununa hazırlanın.

Nasıl oynanır

Sahnelerle etkileşime geçmek için farenin sol düğmesine basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Trollface serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Trollface Quest: Horror 3
  2. Trollface Quest: Horror

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Trollface Quest: Horror 2? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için korku oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.