Drop The Number

Drop The Number dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zeka oyunları!

Drop The Number, Tetris, Threes veya 2048 gibi oyunlardan oyun mekaniği ödünç alan birçok klasiğin birleşiminden oluşan eğlenceli bir oyundur. Oyunun amacı, Threes veya 2048'i andırıyor. Drop The Number oyununda puan kazanmak için üzerinde aynı numaraya sahip taşları birleştirmeniz gerekiyor. Bunu başardığınızda, birleşirler ve daha büyük bir sayı yaratırlar ve bu da aynı değerde bir parça ile birleştirmeniz gerekir.

Oyunun zorluğu, daha sonra hangi parçalara odaklanmanız gerektiğini bulmaktan gelir ve yavaş yavaş indikçe baskının arttığını hissedebilirsiniz. Mevcut konumlarının yanı sıra komşu karoların konumlarını ve değerlerini de hesaba katmanız gerekecek. Drop The Number oyununda ileriyi planlamak sizi zafere götürecek. Ve bir sonraki hamleniz hakkında çok fazla düşünme lüksünüz yok, çünkü parçalar yavaş yavaş ilerliyor ve bir kez ekranın alt kısmına yerleştikten sonra artık yönlerini değiştiremezsiniz. Bir turda ne kadar ileri giderseniz, her bir kararı o kadar fazla tartmanız gerekir, çünkü parçaları birleştirmek daha da zorlaşır. Ancak meydan okumadaki bu yavaş artış, daha fazla eğlenceyi garanti eder.

Eniyioyunlar.com'da Drop The Number'i seçtiğinizde iki klasiği birleştiren bir oyun oynayın.

Nasıl oynanır

Bir bilgisayar kullanıyorsanız, mevcut parçanın hangi kulvarda düşmesini istediğinizi seçmek için sol fare düğmesine basın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, şeritleri seçmek için ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Drop The Number? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zeka oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.