Zombie Monster Truck

Zombie Monster Truck dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin tır oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesindeki Zombie Monster Truck oyununda en sevdiğiniz canavar kamyonda zombi kıyametinde hayatta kalın. Bu aksiyon dolu araba oyununda sayısız zombi dalgasını biçmeniz gerekiyor. Devasa kamyonunuzda oldukça güvende olsanız da, ortaya çıkan zombilerin sayısı bazen bunaltıcı olabilir. Şans eseri, her seviyeden sonra her zaman garaja gidebilir ve aracınızı yükseltebilirsiniz. Bu gelişmeler genellikle hayatta kalmak ya da olmamak arasındaki farkı yaratır. Neyse ki, Zombie Monster Truck 12 aşamadan ve her aşamada üç seviyeden oluştuğundan, aracınızı yükseltmek için pek çok fırsat var. Dahası, açılan her yeni aşama, denemeniz için yeni bir araba ile birlikte gelir.

Elbette araçlarınızı yükseltmek ucuza gelmiyor, bu nedenle kamyonunuzu geliştirmek istiyorsanız madeni para toplamanız gerekecek. Bunlar oynayarak, görevleri tamamlayarak veya gizli sandıkları bularak elde edilebilir. Zombie Monster Truck sadece farklı arabalara ve yükseltmelere sahip değil, aynı zamanda savaşmanız için çeşitli zombilere de sahip. Bu çeşitlilik, işlerin eğlenceli ve zorlu olmasını sağlar. Zombie Monster Truck'in kıyamet dünyası da oyunun atmosferine ve eğlencesine katkıda bulunuyor. Yükseltmelerin yanı sıra, ekstra hız elde etmek için nitro desteğinizi de kullanabilirsiniz.

Eniyioyunlar.com sitesinde Zombie Monster Truck oynarken canavar kamyonunuzu ıssız ve acımasız bir kıyamet sonrası dünyada sürün.

Nasıl oynanır

Arabanızı sola veya sağa sabitlemek için A veya D tuşlarını kullanın ve hızlanmak için W'ye basın. Hız artışı için Boşluk tuşuna basın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Zombie Monster Truck? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için tır oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir