Box Battle

Box Battle dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin hafıza oyunları!

En yüksek puanı almak istiyorsan risk alman gereken eğlenceli bir oyun olan Box Battle'de hafızanı test et. Box Battle bir ızgara üzerinde oynanır ve tüm ızgaralar gibi sütunlar ve sıralar halinde düzenlenir. Her seviye size ızgaradaki her kutunun altında ne olduğunu göstermekle başlar, ancak birkaç dakika sonra hepsi tersine döner ve her kutunun altında ne olduğunu ezberlemeniz gerekir. Sütun başlığını ve satır numarasını seçerek hangi kutuyu açmak istediğinizi seçersiniz ve bunların kesiştiği yerde kutunun altında ne olduğunu görürsünüz. Madeni para kazanabilirsiniz, ancak HP'nizi tüketecek canavarları da ortaya çıkarabilirsiniz. Çilek bulursanız, HP'nizi yenileyebilirsiniz.

Elbette bölümün başında ekstra dikkat ederseniz aldığınız hasarın büyük bir kısmını azaltabilirsiniz. Ancak bir canavara tıklasanız bile umutsuzluğa kapılmayın! Emrinde üç canın var ve çilekleri alırsan bir kısmını geri alabilirsin. Box Battle oyununda sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekleyen pek çok sır var.

Eniyioyunlar.com üzerinde Box Battle oynadığınızda kutuların altında yatanları ortaya çıkarın ve eğlenin.

Nasıl oynanır

Farenin sol tuşu ile oyunun öğelerine tıklayın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Box Battle? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için hafıza oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.