Chu Choo Cake

Chu Choo Cake dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin atari oyunları!

Eniyioyunlar.com'da Chu Choo Cake oynadığınızda en tatlı tren kondüktörü olun ve lezzetli tatlıların hedeflerine ulaştığından emin olun. Treni başlatmak için, seviyeyi sürekli devriye gezen ve Kek Treni'ne lezzetli şekerli ikramlar yüklemenizi engellemek için ellerinden gelenin en iyisini yapan farelerden kaçmanız gerekiyor. Trenin vardığından emin olmanız gereken 10 farklı varış noktası ile çok hızlı olmalısınız, çünkü trenin gecikmesini istemezsiniz, aynı zamanda çok dikkatli olmalısınız, çünkü seviyeleri devriye gezen fareler takip edecektir. seni yakalayıp durdurana kadar etrafta dolaş.

Yakalanırsanız, hemen endişelenmenize gerek yok çünkü seviyeyi yeniden başlatmadan önce dört kez yakalanabilirsiniz. Ve sizin için yapacağınız tek şey bu değil, çünkü seviyenin etrafına dağılmış olarak yakındaki rakipleri sersemletmek için etkinleştirebileceğiniz kırmızı biberler bulabilirsiniz. Treni keklerle doldurmak için yere konan dikdörtgen şekerlerin üzerinden geçmeli ve gerisini yerçekiminin halletmesine izin vermelisiniz. Bu tatlılardan biriyle bir fareyi vurmayı başarırsanız, onları geçici olarak sahneden kaldırabilirsiniz, bu da size ekstra değerli barış anları verir, çünkü takip etmeniz gereken daha az düşman vardır.

Her seviyenin benzersiz bir düzeni vardır ve etrafında gezinmenin en iyi yolunu hızlı bir şekilde öğrenmeniz ve ilerlemenizi en üst düzeye çıkarmak için merdivenleri doğru anlarda kullanmanız gerekir. Neyse ki, düşmanlar aynı kalıpta hareket eder, böylece hareketlerini tahmin edebilir ve buna göre tepki verebilirsiniz. Chu Choo Cake'in sahip olduğu güzel grafikler dikkatinizi fazla dağıtmamaya dikkat edin, çünkü bu, Eniyioyunlar.com üzerinde çok aç değilseniz muhtemelen oynamanız gereken başka bir oyundur. Seviyeler, genellikle bir fırında bulabileceğiniz her türlü ikramla doludur, bu yüzden henüz yemek yemediyseniz bunu aklınızda bulundurun. Grafikleri mutlu müzikle birleştirin ve Chu Choo Cake baştan sona keyifli bir deneyim.

Eniyioyunlar.com'da Chu Choo Cake oynarken pastalarla dolu trenin hedefine vardığından emin olun.

Nasıl oynanır

Chu Choo Cake yalnızca bir bilgisayarda oynanabilir. Menüler arasında gezinmek için farenin sol düğmesini kullanın ve sol fare düğmesini kullanarak oyunun öğelerine tıklayın. Seviyeler arasında dolaşmak için WASD veya ok tuşlarını kullanmanız gerekir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Chu Choo Cake? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için atari oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.