Mahjongg Dimensions Candy: 640 seconds

Mahjongg Dimensions Candy: 640 seconds dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin mahjong oyunları!

Mahjongg Dimensions Candy: 640 seconds'da sadece Mahjong becerileriniz değil, aynı zamanda ekranda görünen lezzetli şekerlere değil, oyuna odaklanma beceriniz test edilir. Ve toplayabileceğiniz tüm konsantrasyona ihtiyacınız olacak, çünkü sadece 640 saniyelik bir zaman sınırı ve klasik Mahjong deneyimine eklenen yeni bir boyut ile, sergilenen lezzetli ikramları yemek için kaybedecek zaman yok.

Tüm bu değişikliklere rağmen Mahjongg Dimensions Candy: 640 seconds oynanışı geri gelmenizi sağlayacak. Alıştığınız kurallar Mahjong'un bu 3D baskısında hala mevcut ve üzerlerinde aynı şekerli yiyecek bulunan iki parçayı eşleştirmeniz gerekiyor, ancak sadece küpün kenarına yerleştirilmiş olanları seçebilirsiniz.

Hafızanızı ve odaklanmanızı Eniyioyunlar.com üzerinde test edin ve istediğiniz zaman oynayabileceğiniz birçok Mahjong oyunumuzdan sadece biri olan Mahjongg Dimensions Candy: 640 seconds oynayın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Mahjongg Dimensions Candy: 640 seconds? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için mahjong oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.