Mr Bean Solitaire Adventures

Mr Bean Solitaire Adventures dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin solitaire oyunu!

Popüler Mr Bean ile dünya çapında bir geziye çıkın ve Eniyioyunlar.com sitesinde Mr Bean Solitaire Adventures oynarken rahatlatıcı ve eğlenceli solitaire oyununu oynayın. Bir solitaire oyununda beklediğiniz gibi, Mr Bean Solitaire Adventures bir kart oyunudur ve amacınız kartları sırayla istiflemektir. Destenin en altında oyuncunun önünde duran bir kart vardır ve masanın etrafına dağılmış rastgele sayıda kart vardır ve her birinin üzerinde farklı bir numara vardır. Bir karta her tıkladığınızda, eğer geçerliyse ve sıradaki azalan veya artan sıradaysa, ekranın altından kartın yerini alacaktır. İlk başta, Mr Bean Solitaire Adventures çok fazla strateji belirlemenizi beklemiyor ve hareketlerinize rehberlik ediyor, ancak birkaç seviyeden sonra doğru sırayı kendiniz bulmanız gerekecek.

Herhangi bir kartı istifleyemezseniz, her zaman size rastgele bir kart verecek olan bir kartı çevirebilirsiniz. Ve işler özellikle zorlaşırsa, üzerine herhangi bir kart koyabileceğiniz için boş bir kart gibi davranan bir joker kart kullanabilirsiniz. İşin püf noktası, bu özel kartların çok paraya mal olması ve oynadıkça para topluyorsunuz, ancak ilerlemek istiyorsanız para da harcamanız gerekiyor. Ayrıca bir hamleyi geri almak isterseniz biraz para harcayıp tekrar deneyebilirsiniz. Bir sonraki seviyeye geçmek için paraya ihtiyacınız olduğu için, emrinizde olan para miktarına dikkat edin. Ne de olsa, Mr Bean dünyayı dolaşıyor ve seyahat etmek pahalı.

Eniyioyunlar.com sitesinde Mr Bean Solitaire Adventures oynarken Mr Bean ile birlikte eğlenceli bir oyun oynayın.

Nasıl oynanır

Kartları seçmek ve oyunla etkileşime geçmek için farenin sol düğmesini kullanın.

Mr Bean serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Mr Bean Jump

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Mr Bean Solitaire Adventures? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için solitaire oyunu kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir