Number Match

Number Match dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin puzzle oyunları!

Eniyioyunlar.com üzerinde Number Match oyununu denediğinizde sayıların getirebileceği eğlenceden yararlanan bir bulmaca oyununun tadını çıkarın. Eğlenceli ve anlaşılması kolay kuralları olan Number Match, biraz rahatlamak ve aynı zamanda beyninizi zorlamak istediğinizde alıp oynayabileceğiniz harika bir oyundur. Buradaki amaç, tahtadaki tüm sayıları silmek ve bunu ya eşleşen çiftleri bularak ya da toplamı 10'a ulaşan iki sayı seçerek başarıyorsunuz. Kulağa kolay geliyor, değil mi? Tabii ki, işler bundan biraz daha karmaşık, ancak meydan okumadaki bu artış gerçekten çok fazla eğlence katıyor! Bu iki şartı yerine getirebilmek için bu sayıların yan yana olmasına dikkat etmelisiniz. Bu, Number Match için yepyeni bir strateji düzeyi ekler.

Elbette, takılırsanız, deneyebileceğiniz olası geçerli bir hareketi gösteren ampul simgesine basarak biraz yardım isteyebilirsiniz. Tahtayı temizlemenize yardımcı olacak daha fazla sayıya ihtiyacınız varsa, yeni sayı satırları oluşturmak için artı simgesine bastığınızdan emin olun. Seviyelerde ilerledikçe işler daha da zorlaşıyor ama kurallar aynı kaldığı için her zaman kazanma şansın var. Kuralların kolay olması yanıltıcıdır ve Number Match oyununun kolay bir oyun olduğunu düşünmenize neden olabilir, ancak sayıların ya yan yana olması ya da aralarında başka sayı olmaması gerçekten karmaşık durumlar yaratabilir. , mantık becerilerinizin gerçekten test edileceği yer. Ancak böyle bir durumun çözümünü bulmak, beyninizin bulmacayı çözmek için kullanmak zorunda kalacağı ekstra işlem gücüne değer. Ve elbette bu, Number Match oyununu çok eğlenceli bir deneyim haline getiriyor.

Mantığınızı test edin ve Eniyioyunlar.com sitesinde sayılarla eğlenin ve Number Match oynayın.

Nasıl oynanır

Tahtadaki sayıları seçmek için farenin sol düğmesini kullanın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Number Match? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için puzzle oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.