OMG Word Swipe

OMG Word Swipe dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin kelime arama oyunları!

Kelime oyunları, yeni kelimeler öğrenmenizi, mevcut kelime dağarcığınızı test etmenizi sağlar ve ilginç kuralları sayesinde öğrenmenizi sağlar, eğlenceli ve heyecanlı oyun deneyimleri sunar. OMG Word Swipe oyununda kelimeleri oluşturmak için ekrana yerleştirilen harfleri birleştirmeniz gerekir. Eniyioyunlar.com sitesinde buna benzer pek çok kelime bulmaca oyunu bulabilirsiniz ve OMG Word Swipe kendi kelime grubuyla gelir ve kuralları zaten biliyor olsanız bile eğlence her zaman en yüksek seviyededir. Bulmaca çözmek, zamanınızı geçirmenin her zaman eğlenceli ve rahatlatıcı bir yoludur ve OMG Word Swipe ile siz de kelime bilginizi öğrenmenin ve egzersiz yapmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Elbette hiç kimse bir dildeki tüm kelimeleri bilemez, bu nedenle takılırsanız OMG Word Swipe size yardımcı olur ve İpucu simgesine tek bir tıklamayla oyun sizi doğru yöne yönlendirir. Elbette bu sistemi ne kadar az kullanırsanız ve kelimeyi ne kadar hızlı tahmin ederseniz o kadar çok puan kazanabilirsiniz. Ve 1000'den fazla seviye ile öğrenmek ve gelişmek için birçok fırsatınız olacak. OMG Word Swipe'in kuralları çok basit ve tek yapmanız gereken bir harfe tıklamak ve ardından bir kelime oluşturmak için diğer tüm harfleri birleştiren bir çizgi çizmek. Tabii ki, bazı kelimeleri tahmin etmek daha kolay olurken, bazılarını tahmin etmek oldukça zor olabilir. Ancak, kelimeyi ilk denemede anlamasanız bile, yeni bir kelime öğrenmenin avantajını elde edeceksiniz.

Kelime dağarcığınızı zenginleştirin ve Eniyioyunlar.com sitesinde eğlenin ve OMG Word Swipe oynayın.

Nasıl oynanır

Bir harf seçmek için farenin sol düğmesine basın ve düğmeyi basılı tutarken bir kelime oluşturmak için harfler arasında bir çizgi oluşturun. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, ekrana dokunun ve bunun yerine parmağınızı ekranda sürükleyin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi OMG Word Swipe? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için kelime arama oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.