Words in Ladder

Words in Ladder dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin kelime arama oyunları!

Words in Ladder oynadığınızda Eniyioyunlar.com sitesinde yeni bir kelime oyunu daha sizi bekliyor. Diğer kelime oyunlarında olduğu gibi Words in Ladder oyununda da amaç kelime dağarcığınızı eğlendirmektir ve Words in Ladder oyununda bunu ekrandaki harfleri birbirine bağlayarak yaparsınız. Ancak Words in Ladder oyununu diğer kelime oyunlarından farklı kılan şey, bu tür oyunlardan bekleyebileceğinizden daha fazla strateji içermesidir. Burada, masadaki kelimeyi yenilerine temel alarak oluşturmalısınız. Ve geçerli bir kelime oluşturmak istiyorsanız, yalnızca ekrandaki kelimeye bir harf ekleyebilir, bir harf bırakabilir veya kelimedeki harfleri yeniden düzenleyebilirsiniz. Bu ayrıca, yapıyı çok dramatik bir şekilde değiştirmeden önce dikkatli olmanız ve olası tüm kelime kombinasyonlarını tüketmeniz gerektiği anlamına gelir.

Words in Ladder, diğer klasik kelime oyunlarının kurallarını, mevcut kelimeyi yeni kelimeler için temel olarak kullanma fikriyle birleştirerek, kelime oyunlarından hoşlanan oyunculara yeni zorluklar sunuyor. Kelime dağarcığınızı test etmenin yanı sıra, sürekli çalışan bir zamanlayıcınız da var ve sıfıra ulaşmadan önce bulduğunuz kadar çok kelime bulmanız gerekiyor. Bu şekilde, yeni kelimeler öğrenme şansınız da olur ve deneyebileceğiniz ve eşleştirebileceğiniz yeni bir harf seçimi elde edersiniz. Ayrıca, oluşturduğunuz her kelimeden sonra bir puan alacaksınız ve bu, kelimenin sahip olduğu harf sayısına göre verilmektedir. Diğer bir puanlama faktörü, bu kelimeyi oluşturmak için ne tür bir işlem kullandığınızdır.

Eniyioyunlar.com üzerinde Words in Ladder oynarken yeni kelimeler öğrenin ve kelime dağarcığınızı geliştirin.

Nasıl oynanır

Harfi seçmek için farenin sol düğmesini kullanın ve bir kelime oluşturmak için harfler arasında bir çizgi sürükleyin. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Words in Ladder? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için kelime arama oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.