Bridezilla: Prank The Bride

Bridezilla: Prank The Bride dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin düğün oyunları!

Ücretsiz oynanabilen sansasyonel Bridezilla: Prank The Bride'de en üst düzey giydirme macerasına hazır olun! Bu oyun, giydirme oyunları dünyasında göz kamaştırıcı bir mücevherdir ve özellikle çevrimiçi moda oyunları oynamayı seven moda öncüsü kızlara hitap etmektedir.

Büyük gününde el değmemiş gelinliğinin kahveyle lekelendiğini keşfeden çarpıcı sarışın gelin adayı Babs'la tanışın. Sinirlerle dolu, neşeli bir gelin olması gereken gelin, gerçek bir Bridezilla'ya dönüşür. Korkmayın, üç sadık nedimesi düğün günü için çok daha güzel bir kıyafet seçmesine yardım etmek üzere devreye giriyor.

Göreviniz üç nedimenin her biri için mükemmel düğün takımını seçmek mi? En zarif elbiseleri seçmek için nedime gardıroplarına dalın, ardından bunları mücevherler, çantalar, güneş gözlükleri ve diğer şık öğelerle süsleyin. Ancak hepsi bu kadar değil; sayısız saç modeli, göz farı, ruj, kaş şekli ve rengi, çeşitli kirpik stilleri ve allık arasından seçim yaparak her nedime için mükemmel makyaj görünümünü de yaratmanız gerekecek.

Tabii ki gelin de şimdiye kadarki en havalı kıyafeti elde etmek için yardımınızı bekliyor: çarpıcı bir elbise, duvak, şık bir saç modeli, saç aksesuarları ve çiçek buketleri ve diğer birçok gelin aksesuarıyla süslenmiş makyaj.

Damat Babs'ın yeni görünümünden etkilenecek mi? Bu günü genç çift için unutulmaz bir güne dönüştürün.

Ve işte (düğün) pastasının kreması: Bu muhteşem kıyafetleri hazırladıktan sonra bunları indirebilir ve en yakın arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilir, moda başyapıtlarınızı şehrin konuşmasına dönüştürebilirsiniz!

Bridezilla: Prank The Bride yalnızca bir oyun değildir; düğünlerin ve modanın göz alıcı dünyasına bir yolculuk. Şimdi oynayın ve Babs ve nedimeleri için en iyi stilist olun!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Bridezilla: Prank The Bride? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için düğün oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.