Festival Besties Love Is In The Air

Festival Besties Love Is In The Air dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin barbie oyunları!

Yılın en ateşli festival çılgınlığının bir parçası olmaya hazır olun canlarım, çünkü Festival Besties Love Is In The Air burada ve her şey müzik, moda ve o mükemmel festival romantizmini bulmakla ilgili! Gezegendeki en destansı müzik festivalinin arka planında geçen, dostluğun, tarzın ve aşkın harikulade bir hikayesi. Festival heyecanına dalalım mı?

En iyi takım hedefleri olan muhteşem üç kankamızla tanışın. Aylardır bu müzik festivalinin hayalini kuruyorlardı ve artık sonunda gerçekleşti. Ancak dans pistine çıkmadan önce en dudak uçuklatan festival kıyafetlerine ihtiyaçları var ve işte bu noktada siz devreye giriyorsunuz, moda perisi vaftiz annesi.

Bu festival divalarının her birinin harika kıyafetleri, festivale hazır güneş gözlükleri, boho-şık aksesuarları, gösterişli takıları ve sahne ışıklarını gölgede bırakacak saç stilleri ile dolu bir dolabı var. Burası bir moda cenneti ve sen gardırobun kraliçesisin!

Ama çiçek taçlarınıza sahip çıkın çünkü mesele sadece kıyafetler değil. Festival kraliçelerinin, parıldayan göz farlarından "festival havası" diye bağıran dudak renklerine kadar en çılgın dans hareketlerine dayanabilecek makyajlara ihtiyacı var. Siz onların makyaj gurususunuz ve onları kalabalığın içinde öne çıkaracak görünümler yaratmak üzeresiniz.

Şimdi, kalp atışlarınızı hızlandıracak değişiklik şu: Bu festival kankalarından hangisinin festivalde aşkı bulacağını seçebileceksiniz! Bu, ortaya çıkmayı bekleyen nihai aşk hikayesi ve sen çöpçatansın. Bu muhteşem kızlardan hangisinin kalbi festivalin en havalı adamı tarafından çalınacak? Seçim sizin ve havada romantizm var!

Festival kıyafetleri hazır olduğunda ve makyaj kusursuz olduğunda, moda başyapıtlarınızı yakalamanın zamanı geldi. Bu muhteşem görünümleri indirin, ekibinize gösterin ve dünyanın stil yeteneğinizi görmesine izin verin. Bu, herkesi konuşturacak bir festival modası fantezisi!

Öyleyse arkadaşlığın en önemli unsur olduğu, müziğin, modanın ve aşkın havada olduğu Festival Besties Love Is In The Air macerasına katılmaya hazır olun. Çiçek çocuktan neon kraliçeye kadar, bu festival dostlarının beklediği stil ikonu sizsiniz. Festival sahnesi hazır ve siz burayı kendi podyumunuz haline getirmek üzeresiniz. Bu festival masalına hazır mısınız?

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Festival Besties Love Is In The Air? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için barbie oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.