Babs New Girl In School

Babs New Girl In School dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin barbie oyunları!

Babs hızla kampüsteki en popüler kızlardan biri haline geliyor ve bunda şaşılacak bir şey yok. Tarzı var, tavrı var ve müthiş moda anlayışıyla her zaman bakışları üzerine çekiyor. Amigoluk söz konusu olduğunda, gerçek bir profesyoneldir ve her zaman yetenekleriyle herkesi etkiler.

Babs lisede yol alırken, ne giyeceğinden büyük balo balosuna ve akademik sorumluluklarıyla sosyal hayatını nasıl idare edeceğine kadar tüm zor kararları vermesine yardımcı olacaksınız. Kız öğrenci yurdu partileri ve daha fazlası gibi en ateşli etkinliklere davetlerle, her adımda onun yanında olacaksınız.

Ama bu oyunda mesele sadece popülerlik ve moda değil. Babs Okuldaki Yeni Kız tamamen pozitiflik, iyimserlik ve her durumdan en iyi şekilde yararlanmakla ilgilidir. Her seviyede, Babs'ın büyüdüğünü ve geliştiğini, her zamankinden daha güvenli ve başarılı hale geldiğini göreceksiniz.

Peki, ne bekliyorsun? Dışarıdaki tüm moda öncüsü ve havalı genç kızlar için bu harika giydirme oyununda en büyük kraliçe arı olma yolculuğunda Babs'a katılın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Babs New Girl In School? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için barbie oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.