Hearts Popping

Hearts Popping dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin sevgililer günü oyunları!

Rahatlatıcı bir oyun oynayın ve aşk mevsimi için tam zamanında olan bu sevimli oyunda kabarcıklar ortaya çıkar. Hearts Popping, Sevgililer Günü 'nde çalmanın eğlenceli olduğu bir oyun çünkü içinde çok fazla kalp bulunuyor ve çok da karmaşık değil, bu da sevdiğiniz kişiyi düşünmenizi sağlıyor.

Hearts Popping içinde yapmanız gereken tek şey, üzerinde bir kalbi olan daireleri tıklamak ve o anda ortaya çıkan tatmin edici baloncuğa sahip olan döngüleri tıklatmanız. Ve ne kadar hızlı görürsen ve bir kalp ile baloncukunu patlatacaksın, o kadar çok puan elde ediyorsun. Ne kadar yavaşsan, ne kadar az puan alsan o kadar az. Ve üzerinde kalbi olmayan bir balon seçerseniz, puanınız 100 puan düşecektir. Hearts Popping, oynayabileceğiniz birçok düzey içeriyor ve her biri benzersiz bir tasarıma sahip.

Eniyioyunlar.com üzerinde aşk temasıyla oyunlar oynayın ve eğlenin!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Hearts Popping? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için sevgililer günü oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.